0501 035 57 76
info@formamarket.com
Turkish English Russian عربي Deutsch

HD Baskı Dijital Forma Modelleri

Türkiye'nin her yerinden Dijital Forma Modelleri için bize ulaşabilir ve en uygun fiyatlardan takımlarınız için formaları sipariş verebilirsiniz. Dijital forma üretimi, forma sektörünün en değerli ve başarılı üretim tekniği olarak popüler bir tercihtir. Günümüzde dijital forma modelleri birçok alternatif tasarım ve yöntemle forma konusunda tercih olmaya devam etmektedir. Hatta dijital formalar da kişiler isterlerse kendi tasarımlarını yapıp uygulama imkanına da sahiptirler. Özel tasarımlar ve özel baskılar ile size özel bir forma sahibi olmanız mümkün olabilmektedir. Firmamız bünyesinde yapılan forma tasarımlarının en önemli özelliği ise sıradan baskılardan farklı olarak; yüksek bir görsel kalite vermesi, canlı ve parlak renklerden olması ve de gerçekçi olmasıdır. Kumaş ve baskı kalitemizden dolayı da defalarca giyilip ve yıkanmış olsa da renklerini ve canlılığını korumaktadır. Buna ek olarak her bütçeye uygun ekonomik fiyat aralıkları ile de tercih nedeni olmaktadır.
 

Dijital Forma Modelleri Hangileridir?


Dijital forma modelleri, sitemiz dahilinde göreceğiniz birçok farklı tasarım, renk, yazı, desen, modelde yapılabilmektedir. Ağırlıklı olarak futbol ve basketbol formaları olsa da özel tasarım formalar birçok spor aktivitesi için uygun özelliklerde üretilmektedir. En iyi dijital forma baskısı ve kumaşının kullanıldığı ürünlerimizin tasarımları ve detayları farklı olsa da ortak özelliği kumaş kalitesinin yıpranmaya dirençli olması ve de baskı kalitesinin oldukça yüksek olmasıdır. Kolay kolay kırışma durumu olmaması ve görsel canlılık ve gerçeklik kriterleri olmazsa olmaz kriterlerimizdir. Tüm ürünlerimiz uzman ekibimiz tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Kendi tasarımlarımızın yanında kişilerin kendi hazırladığı tasarımların baskı ve üretimlerinin de yapılması, kişiye özel örneği olmayan tasarımların ortaya çıkması sağlamaktadır. Bunlara ek olarak; her beden ölçüsüne uygun, kısa ve uzun kollu, V yaka ve bisiklet yaka forma modellerimizde mevcuttur. Birbirinden şık dijital forma tasarımlarımız, kişiye özel dijital forma tasarımlarımlarımız ile, kusursuz bir hizmet kalitesi ve de en başarılı kişiselleştirmiş deneyimi bizimle yaşamanız mümkündür. Firma olarak en önemli olmazsa olmazımız; müşteri memnuniyetidir.

Forma siparişi vermek için bize sitemizdeki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.
 

Siz Tasarlayın! Biz Üretelim!


Firmamızda birbirinden farklı renkler ve tasarımlarda birçok forma bulunmaktadır. Ancak bunun yanında kişiselleştirilmiş, kişiye özel benzeri olmayan formalarında baskıları aktif olarak yapılmaktadır. Özel baskı makinalarımız ile ömür boyu baskı garantisi verdiğimiz sizlerin tasarladığı özel tasarımların baskısı ve üretimleri firmamızın özel hizmetlerinden biri olarak öne çıkmaktadır.

Forma üzerine, isim, numara, reklam yazısı, sponsor yazısı, logo, amblem gibi baskıların dışında forma çizgileri desenleri de sizlerin tercihi üzerine her desen ve renkte yapılmaktadır. Dijital forma tasarlama işlemi hem baskı ve hem de üretim açısından ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. Baskılar Nano - Fit Mikro Polyester adı verilen kumaşlara üretim sürecinde dijital olarak uygulanarak yapılmaktadır. Sizlerde, size özel benzeri olmayan dijital forma modelleri arasından kendi dijital formanıza sahip olmak isterseniz, bunun için yapmanız gereken öncelikle sitemizi incelemek ve sürecin detaylarını öğrenmek, ardından da bize ulaşıp süreci başlatmak olacaktır. Tasarım, baskı ve teslimat süreçleri oldukça kısa sürelerde gerçekleşecek ve formanıza sahip olacaksınız.

Türkiye'nin öncü forma imalatçısı olarak sizlere ulaşmaktayız. İstediğiniz adetlerde profesyonel forma siparişleri için bize ulaşabilirsiniz.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Bloglar

 • Yeni Nesil Dijital Forma
  19Ara

  Yeni Nesil Dijital Forma

  Yeni Nesil Dijital Forma İmalatı Merkezi olarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Yeni nesil kaliteli forma ürünleri için sitemizdeki numaramızdan hemen bize ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.
 • Futbol Dijital Forma ve Şort İmalatı
  12Mar

  Futbol Dijital Forma ve Şort İmalatı

  Türkiye'nin forma üreticileri arasında ilk sıralarda yer alan firması olarak sizin hizmetinizdeyiz. Futbol Dijital Forma ve Şort İmalatı için en uygun fiyatları firmamızdan hemen alabilirsiniz.
 • Dijital Forma Modelleri
  2Oca

  Dijital Forma Modelleri

  Türkiye'de üretim merkezi olarak bilinen firmamız size Dijital Forma Modelleri ve diğer ürün gruplarını web sitesinde sunuyor, hemen inceleyebilir ve anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Whatsapp